Merhaba Ben Aziz Aksöz.

Teknolojik ve bilimsel gelişmelerin baş döndürücü bir hıza kavuştuğu 21. yüzyıl aynı zamanda bilginin en hızlı eskitildiği dönemdir. Böyle devirlerde bazen gelişmeler takip edilemez olur, insanların kafası “yeni”, “daha yeni” ya da “en yeni” bilgilerle karmakarışık hale gelir. İşte böyle dönemlerin güvenli limanı her zaman “tecrübe ve birikim”dir.

Sektörde çalıştığım on yılı aşkın süredir gerek teknolojik gerekse bilimsel gelişmeleri eş zamanlı olarak takip ederek bu “tecrübe ve birikim”imi her zaman güncel tutmaya gayret ettiğimi ve mesleğime öncülük etmeye çalıştığımı açıklıkla ifade edebilirim. İstanbul Üniversitesi Tıbbı Laboratuvar Bölümü’nden mezun olduktan sonra, birkaç sene laboratuvarlarda çalıştım. Bölümümün bana kattığı en büyük artı, araştırma, geliştirme, tıbbı analiz ve hemen her hastalık bulgusu hakkında yetkin bir bilgi birikimine hakim olmaktı. Deney test ve analiz bulguları konusunda çok iyi eğitimler aldığımız gibi bir laboratuvarın nasıl kurulması gerektiğini de çok iyi öğrenmiştik. Bunun sonucu Türkiye’nin pek çok büyük hastanesinin laboratuvar bölümlerinin açılmasında bizzat yardımcı olarak, öncülük ettim. Bu sırada saç ekimiyle tanıştım. Yine araştırarak, yine bilgilerime yenilerini ekleyerek saç ekimi konusunda sadece Türkiye’de değil dünyada olup bitenleri incelemeye başladım.

Evet saç ve saç ekimi benim tutkum, bu sebeple mesleğime gerçekten aşığım diyebilirim.

Bir saç uzmanı olarak çalışmalarımın bunlarla sınırlı olmadığını söylemeliyim. “Dikkatli ve özenli” bir araştırmacı olmaya ve ürettiğim bilimsel verileri tüm uygun platformlarda meslektaşlarım ile paylaşarak mesleğimin gelişimine katkıda bulunmaya her zaman gayret ediyorum.

Literatüre ve meslektaşlarımıza olan katkılarımın başında bizzat şahsımın geliştirdiği teknikler ile saç ekimi kalitesinde elde ettiğim standartları aşan başarılı sonuçlar birinci sıraya konulabilir.

Danışanların büyük kısmının hassas olduğu “doğal ve yaşa uygun saç çizgisi”, “saç yoğunluğunun dengelenmesi” gibi noktalardaki başarımız memnuniyet düzeylerini zirve noktalara taşımıştır.

“Saç ekimi” asla sadece “saç ekimi” değildir. Foliküllerin ayrılması, sınıflanması, karakteristik yapılarının tespiti, derinin kan dolaşımına göre uygun kök tercihlerin yapılması gibi gözle görülmeyen “tecrübe ve birikim”le elde edilmiş iç tekniklerimiz sonuçları her zamankinden daha yüz güldürücü hale getirmektedir.

Kıvırcık saçların ekimi konusunda geliştirdiğimiz özel teknik sayesinde ciddi sorunlar yaşayan büyük bir grup danışana yüksek kalitede ve tatminkâr bir hizmet verme imkânı doğmuştur.

Nihayet iyi bir saç uzmanı aynı zamanda iyi bir eğitimci olmalıdır. Aziz Aksöz olarak yıllar boyunca elde ettiğim tecrübe ve birikimlerin ışığında her zaman kendi elemanlarımı şahsım ve ekibim olarak eğittik ve yüzlerce saç ekim teknikeri yetiştirdik. Tamamen özgün bir eğitim sisteminden geçerek, Aziz Aksöz ekolünden yetişen saç ekim uzman ve teknikerleri bugün sektörde en çok tercih edilen çalışanlar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Literatüre yaptığım önemli katkılardan bir tanesi Avrupa’nın en saygın plastik cerrahi dergisinde (European Journal of Plastic Surgery/2018) yayımlanan 1030 vakalık bir serinin sonuçlarıdır. Son derece düşük komplikasyon oranları, yüksek greft rakamları ve uzun dönemde dahi ortalamanın çok üzerinde elde edilen saç yoğunlukları ile makale bilim dünyasında dikkatleri üzerinde toplamıştır.

Eğer saç ekimi sadece saç ekimi değil aynı zamanda bir sanat icrası ise, sanatçının “birikim ve tecrübesi” pek çok konuyu detaylarıyla konuşmayı gereksiz kılmaktadır. Ben işine aşık, tüm hastaları ile bizzat ilgilenen ve operasyonlarını kendisi gerçekleştiren saç ekimi uzmanı Aziz Aksöz olarak, size tahmin ettiğinizden daha çok şey katabileceğimi ve beklentilerinizi rahatlıkla aşabileceğimizi garanti edebilirim.

Temel çalışma felsefem ve motivasyon kaynağım bilim ve teknolojik gelişmeleri aynı hızda takip ederek, bunlardan süzdüklerimle mesleki tecrübe ve birikimimi zenginleştirip danışanlarıma dünya standartlarının üzerinde hizmet vermeye devam etmek ve bu sayede verdiğimiz hizmetin insanların yüzünde gerçek bir gülümseye dönmesini görmektir.

Sizi her aşamasında memnun kalacağınızı garanti ettiğim kliniğimizde misafir etmek, benim ve ekibim için büyük mutluluktur. Şahsım ve ekibim adına sizlere “bilimin ışığı ile aydınlanan tecrübe ve birikime hoş geldiniz” demeyi heyecanla beklediğimizi vurgulamak isterim.

 

Saç Dökülmeleri ve PRP işlemleri ile ilgili her türlü sorunuz için ön görüşme talebi oluştur.

Bilimsel

Güvenilir

Etkili